Türkçe info@disposet.com +90 0312 256 26 06
EN ISO 13485
2016 Tıbbi cihaz kalite yönetim sistemi
CE sertifikası 93/42
eEC cihaz direktifi
e-catalog

Enteral Besleme pompası setleri, besleme pompaları ile kullanılmak üzere tasarlanmış torbalardır. Bazı besleme torbaları bir enteral besleme pompası kullanılmasını gerektirmez; bunlar yerçekimi besleme torbalarıdır. Besleme setleri, enteral beslenmenin, sıvıların veya ilacın uygulanmasına yöneliktir ve çoklu konfigürasyonlarda bulunur: spike uçlu, şişe kapaklı, torbalı pompa setleri gibi.

  • Yerçekimi setleri bir besleme pompasının yokluğunda kullanılmalıdır, Yalnızca besleme tüpleriyle kullanım için tasarlanmış setlerdir.
  • Spike uçlu Set, setin distal ucunun besinin bulunduğu torbaya takılarak harici bir torba gerektirmeden programlanabilir besleme pompalarıyla kullanımı için uygun üründür.
  • Şişe kapaklı set; setin distal ucunun besinin bulunduğu şişeye takılarak ek bir torba ihtiyacı duymadan programlanabilir besleme pompalarıyla kullanımı için uygun üründür.
  • Torbalı enteral beslenme seti; besinin içine doldurulduğu bir torba içeren programlanabilir besleme pompalarıyla kullanılan enteral beslenme ürünüdür.
  • Yıkamalı enteral beslenme seti; iki farklı torbadan oluşan ve beslenme ve sıvı ihtiyacının aynı anda giderilmesi için tasarlanmış olan programlanabilir besleme pompalarıyla kullanılan setlerdir.