ISO 14698
Temiz odalar
EN ISO 13485
2016 Tıbbi cihaz kalite yönetim sistemi
CE sertifikası 93/42
eEC cihaz direktifi

Pompa Setleri

Enteral Beslenme Pompa Setleri

Enteral Besleme pompası setleri, besleme pompaları ile kullanılmak üzere tasarlanmış torbalardır. Bazı besleme torbaları bir enteral besleme pompası kullanılmasını gerektirmez; bunlar yerçekimi besleme torbalarıdır.
Besleme setleri, enteral beslenmenin, sıvıların veya ilacın uygulanmasına yöneliktir ve çoklu konfigürasyonlarda bulunur: spike uçlu, şişe kapaklı, torbalı pompa setleri gibi.

  • Yerçekimi setleri bir besleme pompasının yokluğunda kullanılmalıdır, Yalnızca besleme tüpleriyle kullanım için tasarlanmış setlerdir.
  • Spike uçlu Set, setin distal ucunun besinin bulunduğu torbaya takılarak harici bir torba gerektirmeden programlanabilir besleme pompalarıyla kullanımı için uygun üründür.
  • Şişe kapaklı set; setin distal ucunun besinin bulunduğu şişeye takılarak ek bir torba ihtiyacı duymadan programlanabilir besleme pompalarıyla kullanımı için uygun üründür.
  • Torbalı enteral beslenme seti; besinin içine doldurulduğu bir torba içeren programlanabilir besleme pompalarıyla kullanılan enteral beslenme ürünüdür.
  • Yıkamalı enteral beslenme seti; iki farklı torbadan oluşan ve beslenme ve sıvı ihtiyacının aynı anda giderilmesi için tasarlanmış olan programlanabilir besleme pompalarıyla kullanılan setlerdir.

Pompa Setleri Görselleri

Haber bültenimize abone ol

Disposet Medikal Firmasındaki yeni gelişmelerden anında haberdar ol.